WINOBLUSZCZ TRÓJKLAPOWY Veitchii veitchi SAMOCZEPNY szczepiony sadzonki w doniczce

WINOBLUSZCZ TRÓJKLAPOWY Veitchii veitchi SAMOCZEPNY szczepiony sadzonki w doniczce - Parthenocissus tricuspidata 'VEITCHII' - to silnie rosnące pnącze osiąga 20 m, do 2 m przyrostu rocznie. 'Veitchii' to szlachetna odmiana, liście: trójkalapowe zielone błyszczące, przebarwiające się dekoracyjnie na jesień (od jaskrawo czerwonej barwy po czerwono-purpurowa, szkarłatną - liście tej odmiany przebarwiają się najefektowniej), pnącze samoczepne dzięki przytrzymujących się różnorakich powierzchni - przylgą - (wspina się po ścianach, pergolach, siatkach), bez formowania tworzy równo ułożony wzór liści( układają się naturalnie jak dachówka).
Array
Cena: 12,00 zł
Opis

Winobluszcz trójklapowy 'Veitchii' (szczepiony)

Większe ilości możliwość negocjacji ceny

Parthenocissus tricuspidata 'VEITCHII' - to silnie rosnące pnącze osiąga 20 m, do 2 m przyrostu rocznie. 'Veitchii' to szlachetna odmiana, liście: trójkalapowe zielone błyszczące, przebarwiające się dekoracyjnie na jesień (od jaskrawo czerwonej barwy po czerwono-purpurowa, szkarłatną - liście tej odmiany przebarwiają się najefektowniej), pnącze samoczepne dzięki przytrzymujących się różnorakich powierzchni - przylgą - (wspina się po ścianach, pergolach, siatkach), bez formowania tworzy równo ułożony wzór liści( układają się naturalnie jak dachówka).


Odmiana Veitchii posiada trójklapowe błyszczące liście.

Idealnie nadaje się do stworzenia żywej zasłony na dużych powierzchniach - na zdjęciu początek dekoracyjnego przebarwiania się liści z nastaniem jesieni.

Przewaga Veitchii nad pospolitą formą to :

- duże bardziej dekoracyjne liście

- bardziej efektowne przebarwienie jesienne

- forma samoczepna ( nawet na płaskiej ścianie )

- liście równo układające się naturalnie po powierzchni. 

 

 

Sprzedawane sadzonki wysokość 30-50cm

DO 36 doniczek kurier 20 zł w przedpłacie

 

 

 

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top