E-mail

Sosna czarna DORODNE sadzonki szkółka 15-35cm 0,65 zł sztuka -50 szt

SKU: 00033
Sosna czarna sadzonki Drzewo o pokroju szeroko stożkowatym, z wiekiem tworzy parasolowate ciężkie korony. W młodości charakteryzuje się szybkim wzrostem. Igły ciemnozielone sztywne grube. Wymagania glebowe i wilgotnościowe bardzo małe. W młodości charakteryzuje się szybkim wzrostem. Igły ciemnozielone sztywne grube. Wymagania glebowe i wilgotnościowe bardzo małe.
Cena: 32,50 zł

Realizacja Jesień 2019 r. od października.


Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.

SOSNA CZARNA

PINUS NIGRA

Komplet 50 szt - 32,50 zł

0,65 zł - sadzonka 

 

Drzewo o pokroju szerokostożkowatym, z wiekiem tworzy parasolowate ciężkie korony. W młodości charakteryzuje się szybkim wzrostem. Igły ciemnozielone sztywne grube. Wymagania glebowe i wilgotnościowe bardzo małe.

 

Sprzedawane 2 letnie (dorodne grube rozbudowany system korzeniowy) sadzonki 15-35 cm.

 Część sadzonek ma już boczne rozgałęzienia


 

sosna czarna sadzonki

 sprzedawane sadzonki 15-35 cm dorodny system korzeniowy

Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

 

 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top