Śnieguliczka koralowa MIODODAJNA sadzonki

SKU: 00004
Śnieguliczka koralowa sadzonki- inaczej mąkolina (Symphoricarpos orbiculatus) Gęsto rozgałęziony krzew zrzucający liście na zimę. Tworzy przewieszające się cienkie, gęsto omszone pędy. Liście okrągławe do eliptycznych, 1,5do3,5 cm długości, od dołu owłosione, dwustronnie ułożone na gałęziach. Jesienią późno czerwienieją i długo utrzymują się na krzewach. Kwiaty żółtawo-białe lub zielonkawo-czerwonawe wyrastają w kępkach w kątach liści na najmłodszych pędach. Owoce małe, o 4-6 mm średnicy, różowe lub czerwone, dojrzewają od października do listopada i pozostają na gałęziach do wiosny. Rozmiary Do 1,5 metra wysokości. Kwitnienie Od czerwca do sierpnia. Wymagania Średnio żyzne nie przesychające gleby, stanowiska słoneczne do cienistych.
Cena: 2,00 zł

Promocyjna przedsprzedaż - realizacja Wiosna 2022 r. 

Zachowanie tych terminów zapewnia nam najlepszą przyjmowalność roślin na nowym stanowisku.  Gwarantujemy najniższe ceny producenta w ofercie detalicznej.

 

Śnieguliczka koralowa

2 zł sadzonka 40-80 cm

komplet 25 szt - w obniżonej cenie - osobna pozycja sklepu

Śnieguliczka koralowa, inaczej mąkolina (Symphoricarpos orbiculatus) Gęsto rozgałęziony krzew zrzucający liście na zimę. Tworzy przewieszające się cienkie, gęsto omszone pędy. Liście okrągławe do eliptycznych, 1,5do3,5 cm długości, od dołu owłosione, dwustronnie ułożone na gałęziach. Jesienią późno czerwienieją i długo utrzymują się na krzewach. Kwiaty żółtawo-białe lub zielonkawo-czerwonawe wyrastają w kępkach w kątach liści na najmłodszych pędach. Owoce małe, o 4-6 mm średnicy, różowe lub czerwone, dojrzewają od października do listopada i pozostają na gałęziach do wiosny. Rozmiary Do 1,5 metra wysokości. Kwitnienie Od czerwca do sierpnia. Wymagania Średnio żyzne nie przesychające gleby, stanowiska słoneczne do cienistych. 

 

  

 

WYSOKOŚĆ sadzonek 40-80 cm ( wiązka 25 szt)

rozkrzewione dorodny system korzeniowy.

 

Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top