Śnieguliczka koralowa MIODODAJNA żywopłot sadzonki 25 x 1,80 zł

SKU: 00004
Śnieguliczka koralowa sadzonki- inaczej mąkolina (Symphoricarpos orbiculatus) Gęsto rozgałęziony krzew zrzucający liście na zimę. Tworzy przewieszające się cienkie, gęsto omszone pędy. Liście okrągławe do eliptycznych, 1,5do3,5 cm długości, od dołu owłosione, dwustronnie ułożone na gałęziach. Jesienią późno czerwienieją i długo utrzymują się na krzewach. Kwiaty żółtawo-białe lub zielonkawo-czerwonawe wyrastają w kępkach w kątach liści na najmłodszych pędach. Owoce małe, o 4-6 mm średnicy, różowe lub czerwone, dojrzewają od października do listopada i pozostają na gałęziach do wiosny. Rozmiary Do 1,5 metra wysokości. Kwitnienie Od czerwca do sierpnia. Wymagania Średnio żyzne nie przesychające gleby, stanowiska słoneczne do cienistych.
Cena: 45,00 zł

PROMOCYJNA PRZEDSPRZEDAŻ - REALIZACJA JESIEŃ 2023 r. ( po 10 października). 

Sadzonki gruntowe należy sadzić zawsze w uśpieniu roślin poza ich wzrostem - jesienią: październik - grudzień lub wiosną: marzec - kwiecień.

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.


 

Śnieguliczka koralowa

komplet 25 szt - 45 zł

1,80 zł sadzonka 40-70 cm rozkrzewiona

 

Śnieguliczka koralowa, inaczej mąkolina (Symphoricarpos orbiculatus) Gęsto rozgałęziony krzew zrzucający liście na zimę. Tworzy przewieszające się cienkie, gęsto omszone pędy. Liście okrągławe do eliptycznych, 1,5do3,5 cm długości, od dołu owłosione, dwustronnie ułożone na gałęziach. Jesienią późno czerwienieją i długo utrzymują się na krzewach. Kwiaty żółtawo-białe lub zielonkawo-czerwonawe wyrastają w kępkach w kątach liści na najmłodszych pędach. Owoce małe, o 4-6 mm średnicy, różowe lub czerwone, dojrzewają od października do listopada i pozostają na gałęziach do wiosny. Rozmiary Do 1,5 metra wysokości. Kwitnienie Od czerwca do sierpnia. Wymagania Średnio żyzne nie przesychające gleby, stanowiska słoneczne do cienistych. 

 

  

WYSOKOŚĆ sadzonek 40-70 cm ( wiązka 25 szt)

rozkrzewione dorodny system korzeniowy 

 

 

 

 

Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top