Śliwa Tarnina Prunus Spinosa 50 x 1,50 zł sadzonki od 0,70 zł

SKU:
Śliwa tarnina sadzonki to gęsty ciernisty krzew wytwarzający odrosty korzeniowe - cenny krzew do umacniania skarp i zboczy. Bardzo obficie kwitnie wczesną wiosną przed rozwojem liści . Ciernie liczne - cenny żywopłot obronny. Owoce do 1,5 cm średnicy, czarne pokryte niebieskim nalotem o cierpkim smaku pozostają na krzewie nawet wczesną zimą. Bardzo wytrzymały na mrozy i suszę, tolerancyjny do gleby. Rośnie nawet na suchych, piaszczystych miejscach. Z ekologicznego punktu widzenia jest też bardzo ważnym składnikiem zarośli śródpolnych, roślina ta tworzy wraz z głogami tzw. czyżnie, które stanowią doskonałe schronienie dla wielu zwierząt i miejsca lęgowe dla ptaków.

Cena: 75,00 zł

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta w ofercie detalicznej.

 

Śliwa Tarnina - Prunus Spinosa

komplet 50 szt - 75 zł

1,50 zł sadzonka 30-50 cm 

 

Śliwa tarnina to gęsty ciernisty krzew wytwarzający odrosty korzeniowe - cenny krzew do umacniania skarp i zboczy. Bardzo obficie kwitnie wczesną wiosną przed rozwojem liści  . Ciernie liczne - doskonały żywopłot obronny. Owoce do 1,5 cm średnicy, czarne pokryte niebieskim nalotem o cierpkim smaku pozostają na krzewie nawet wczesną zimą. Krzew bardzo wytrzymały na mrozy i suszę, tolerancyjny co do gleby. Rośnie nawet na suchych, piaszczystych miejscach. Z ekologicznego punktu widzenia jest też bardzo ważnym składnikiem zarośli śródpolnych, roślina ta tworzy wraz z głogami tzw. czyżnie, które stanowią doskonałe schronienie dla wielu zwierząt i miejsca lęgowe dla ptaków.

    śliwa tarnina sadzenie

śliwa tarnina sadzonki

 śliwa tarnina sadzonki 2

sprzedawane sadzonki

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top