Tawuła japońska Goldmound ( Golden Princess )10 x 2,50 zł złota, żółta sadzonki

SKU: 00004
Tawuła Goldmound ( Golden Princess) - ( tawuła złota żółta sadzonki ) to bardzo zwarty, płaskokulisty krzew dorastający maksymalnie do 60 cm. Dekoracyjne intensywnie żółte liście przez cały okres wegetacji , kwitnie obficie latem - kwiaty różowe w płaskich kwiatostanach. Najlepiej rośnie w pełnym słońcu. Toleruje wszystkie uprawne gleby. Bardzo cenna roślina okrywowa o kontrastowym zabarwieniu liści, polecany żywopłot obwódkowy. Jest to roślina odporna na zanieczyszczenia powietrza, nadaje się do nasadzeń w zieleni miejskiej ( miejskich parkach i ogrodach ).
Cena: 25,00 zł

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.

 

Tawuła Goldmound
Spirea japonica 'Goldmound"
 

Komplet 10 szt - 25 

2,50 zł -  dorodna sadzonka 20-30 cm

 

Tawuła Goldmound - to bardzo zwarty, płaskokulisty krzew dorastający maksymalnie do 60 cm.

Dekoracyjne intensywnie żółte liście przez cały okres wegetacji , kwitnie obficie latem - kwiaty różowe w płaskich kwiatostanach.

Najlepiej rośnie w pełnym słońcu. Toleruje wszystkie uprawne gleby.

Bardzo cenna roślina okrywowa o kontrastowym zabarwieniu liści, polecany żywopłot obwódkowy.

Doskonała do zestawień kolorystycznych , ogrodów skalnych i do pojemników.

Jest to roślina odporna na zanieczyszczenia powietrza, nadaje się do nasadzeń w zieleni miejskiej ( miejskich parkach i ogrodach ).

 
 
 
 

WYSOKOŚĆ KRZEWU 20- 30 cm rozgałęzione.

( sprzedawane w stanie bezlistnym )


Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top