Pięciornik krzewiasty różowy Pink Queen 10 x 3,50 zł

SKU: 00008
Pięciornik krzewiasty Pink Queen różowy to gęsty krzew o zaokrąglonym pokroju osiągający 0,5 m wysokości. Odmiana uważana za najlepszą wśród pięciorników o różowych kwiatach. Liście drobne ciemnozielone, kwiaty na końcach pędów w kolorze jasnoróżowym, składające się z 5 płatków, o średnicy do 4-5 cm. Dekoracyjne kwiaty bardzo długo utrzymują się na krzewie, od maja aż do października. Pięciornik Pink Queen jest odporny na mrozy i zanieczyszczenia powietrza, chętnie sadzony w miastach i parkach, doskonale prezentuje się na balkonach i tarasach. Kwitnie bardzo długo i jest łatwy w uprawie. Roślina jest niezwykle odporna nawet na silne mrozy i dobrze radzi sobie w okresach suszy. Nie ma wysokich wymagań glebowych, a najlepiej czuje się w lekkim półcieniu, chociaż stanowiska silnie nasłonecznione nie stanowią żadnej przeszkody w prawidłowym rozwoju.
Cena: 35,00 zł

 

 

Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.

 

Pięciornik krzewiasty różowy " Pink Queen "

Komplet 10 szt - 35 zł

3,50 zł - sztuka - 20-40 cm rozkrzewione dorodne sadzonki.

 

Pięciornik krzewiasty Pink Queen różowy to gęsty krzew o zaokrąglonym pokroju osiągający  0,5 m wysokości. Odmiana uważana za najlepszą wśród pięciorników o różowych kwiatach. Liście drobne ciemnozielone, kwiaty na końcach pędów w kolorze jasnoróżowym, składające się z 5 płatków, o średnicy do 4-5 cm. Dekoracyjne kwiaty bardzo długo utrzymują się na krzewie, od maja aż do października.

Pięciornik Pink Queen jest odporny na mrozy i zanieczyszczenia powietrza, chętnie sadzony w miastach i parkach, doskonale prezentuje się na balkonach i tarasach. Kwitnie bardzo długo i jest łatwy w uprawie. Roślina jest niezwykle odporna nawet na silne mrozy i dobrze radzi sobie w okresach suszy. Nie ma wysokich wymagań glebowych, a najlepiej czuje się w lekkim półcieniu, chociaż stanowiska silnie nasłonecznione nie stanowią żadnej przeszkody w prawidłowym rozwoju.

pięciornik różowy

 

Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top