25 x 2,50 zł Pięciornik krzewiasty biały sadzonki DORODNE

SKU: 00008
Pięciornik krzewiasty biały sadzonki Niski gęsty krzew do 0,80-1m wys. liście zielone, kwiaty białe z czasem wewnątrz lekko różowe. Długi okres kwitnienia V-X. Preferuje przepuszczalne podłoże i słoneczne stanowisko. Krzew wytrzymały na mrozy, suszę i zanieczyszczenia powietrza, łatwy w uprawie. Dobrze znosi cięciem, nadaje się na niskie żywopłoty, na rabaty i w ogrodach skalnych.
Cena: 75,00 zł

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.

 

Pięciornik krzewiasty biały

Komplet 25 szt - 2,50 zł

62,50 zł - sadzonka  20-40 cm

 

Niski gęsty krzew do 0,80m wys. liście zielone, kwiaty białe z czasem wewnątrz lekko różowe. Długi okres kwitnienia V-X. Preferuje przepuszczalne podłoże  i słoneczne stanowisko. Krzew wytrzymały na mrozy, suszę i zanieczyszczenia powietrza, łatwy w uprawie. Dobrze znosi cięciem, nadaje się na niskie żywopłoty, na rabaty i w ogrodach skalnych.

 

 

zdjęcie z  pocz. października z naszych upraw  ( cały czas w kwiatach)

pięciornik biały sadzonki

Sprzedawane sadzonki 35-45 cm wiązka 10 szt

Dorodne  sadzonki,  rozkrzewione.

 

Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top