Ligustr ( liguster ) zimozielony Atrovirens 50 x 1,50 zł

SKU: 00012
Ligustr (liguster) zimozielony sadzonki szkółka żywopłot to zwarty, gęsty krzew o pokroju wyprostowanym, z wszystkimi pędami skierowanymi do góry. Dorasta do 3-4 m wysokości. Liście ciemnozielone, eliptyczne z zaostrzonym wierzchołkiem, krótkoogonkowe. Gatunek wyjątkowo niewybredny w stosunku do gleby. Znosi suszę, mróz i środowisko miejskie. Może rosnąć zarówno na glebach piaszczystych i na ciężkich, gliniastych. Dobrze rośnie w pełnym słońcu i lekkim półcieniu. Doskonale znosi formowanie. Po cięciu ulega zagęszczeniu. Ze względu na pokrój nadaje się również na nie formowane żywopłoty.
Cena: 75,00 zł

 Realizacja wiosna 2024 r.

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta w ofercie detalicznej.

Ligustr zimozielony Atrovirens

 

  Komplet 50 szt - 75 zł

1,50 zł - sadzonka 20-40 cm

 

LIGUSTR zimozielony atrovirens -  Wysoki luźny krzew osiągający do 3-4m wysokości. Liście ciemnozielone często pozostające do wiosny. Odporny krzew znosi suszę i niskie temperatury i środowisko miejskie.

 

Doskonała roślina żywopłotowa łatwo regeneruje się nawet po silnym cięciu.

Najbardziej mrozoodporny ligustr zimozielony. 

 

Sadzenie od 5 szt na mb.w jednym rzędzie lub 2 rzędowo 8 szt na mb. 4/4.

 

 

 

 

 

Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top