Ligustr liguster pospolity ŻYWOPŁOT sadzonki 50 x 1,50 zł

SKU: 00023
LIGUSTR pospolity - krzew o sztywnie wyprostowanych gałęziach, liście eliptyczne zielone. System korzeniowy stosunkowo płytki, ale rozbudowany i mocny, łatwo utwierdzający się w niemal każdego rodzaju podłożu.
Kwitnie na przełomie lipca i sierpnia, białe kwiaty zebrane w wiechy, nie cięty może osiągnąć nawet 4m wysokości. Popularnie stosowany na żywopłoty w Polsce.
Cena: 75,00 zł

PROMOCYJNA PRZEDSPRZEDAŻ - REALIZACJA WIOSNA 2024 r. ( od marca). 

Sadzonki gruntowe należy sadzić zawsze w uśpieniu roślin poza ich wzrostem - jesienią: październik - grudzień lub wiosną: marzec - kwiecień.

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.

 

Ligustr pospolity

 

Komplet 50 szt - 75 zł

1,50 zł - dorodna sadzonka 40-70 cm

 

Koszt wysyłki do 350 szt - 23 zł

 

Ligustr pospolity  to najbardziej pionierska forma wśród ligustrów nie jest narażony na podmarzanie pędów jak ligustr zimozielony oraz cechuje się najszybszem wzrostem.

LIGUSTR pospolity - krzew o sztywnie wyprostowanych gałęziach, liście eliptyczne zielone. System korzeniowy stosunkowo płytki, ale rozbudowany i mocny, łatwo utwierdzający się w niemal każdego rodzaju podłożu. Kwitnie na przełomie lipca i sierpnia, białe kwiaty zebrane w wiechy, nie cięty może osiągnąć nawet 4m wysokości. Popularnie stosowany na żywopłoty w Polsce.

Sprzedawane sadzonki 40-70cm

Duży dorodny system korzeniowy

Wysyłka roślin w całości (możliwość wykorzystania pędów do rozmnożenia).

Pędy już lekko zdrewniałe.

 

 

 

 

 

allegroligustr

 Posiadamy w ofercie 


Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top