Ligustr liguster pospolity DUŻE sadzonki żywopłot sklep sadzonka

SKU: 00023
LIGUSTR pospolity - krzew o sztywnie wyprostowanych gałęziach, liście eliptyczne zielone. System korzeniowy stosunkowo płytki, ale rozbudowany i mocny, łatwo utwierdzający się w niemal każdego rodzaju podłożu.
Kwitnie na przełomie lipca i sierpnia, białe kwiaty zebrane w wiechy, nie cięty może osiągnąć nawet 4m wysokości. Popularnie stosowany na żywopłoty w Polsce.
Cena: 2,50 zł

Realizacja jesień 2022 r. -  sezonowość sadzenia roślin gruntowych po 10 października.

Sadzonki gruntowe należe sadzić zawsze w uśpieniu roślin poza ich wzrostem - jesienią: październik - grudzień lub wiosną: marzec - kwiecień.

Zachowanie tych terminów zapewnia nam najlepszą przyjmowalność roślin na nowym stanowisku.  Gwarantujemy najniższe ceny producenta w ofercie detalicznej.

 

 sadzonka -  2,50 zł - duża dorodna 2 letnia sadzonka 50-90 cm ( przycinane do wysyłki - karton 80cm).

EXTRA DORODNE SADZONKI - ROZKRZEWIONE 3-5 pędów.

 

LIGUSTR pospolity - krzew o sztywnie wyprostowanych gałęziach, liście eliptyczne zielone. System korzeniowy stosunkowo płytki, ale rozbudowany i mocny, łatwo utwierdzający się w niemal każdego rodzaju podłożu. Kwitnie na przełomie lipca i sierpnia, białe kwiaty zebrane w wiechy, nie cięty może osiągnąć nawet 4m wysokości. Popularnie stosowany na żywopłoty w Polsce.

Sprzedawane sadzonki 60-130cm (mierzone powyżej systemu korzeniowego) Koszt wysyłki do 200 szt 23 zł kurier

Duży dorodny system korzeniowy - sadzonki 2 letnie cięte - rozkrzewione

 

sadzonki 50-90 cm ( sprzedawane w  stanie bezlistnym)

Dorodny system korzeniowy, rozkrzewienia, przycięte do wysyłki - na dł. kartonu 80 cm.

 

allegroligustr

 

Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top