Ligustr liguster pospolity ŻYWOPŁOT sadzonki 50 x 1,50 zł

SKU: 00023
LIGUSTR pospolity - krzew o sztywnie wyprostowanych gałęziach, liście eliptyczne zielone. System korzeniowy stosunkowo płytki, ale rozbudowany i mocny, łatwo utwierdzający się w niemal każdego rodzaju podłożu.
Kwitnie na przełomie lipca i sierpnia, białe kwiaty zebrane w wiechy, nie cięty może osiągnąć nawet 4m wysokości. Popularnie stosowany na żywopłoty w Polsce.
Cena: 75,00 zł

PROMOCYJNA PRZEDSPRZEDAŻ - REALIZACJA WIOSNA 2023 r. od pocz.marca.

 

Ligustr pospolity

 

Komplet 50 szt - 75 zł

1,50 zł  sadzonka 35-80 cm

 

Ligustr pospolity  to najbardziej pionierska forma wśród ligustrów nie jest narażony na podmarzanie pędów jak ligustr zimozielony oraz cechuje się najszybszem wzrostem wśród ligustrów.

LIGUSTR pospolity - krzew o sztywnie wyprostowanych gałęziach, liście eliptyczne zielone. System korzeniowy stosunkowo płytki, ale rozbudowany i mocny, łatwo utwierdzający się w niemal każdego rodzaju podłożu. Kwitnie na przełomie lipca i sierpnia, białe kwiaty zebrane w wiechy, nie cięty może osiągnąć nawet 4m wysokości. Popularnie stosowany na żywopłoty w Polsce.

 

                                                                                ligustr                       

                        Sprzedawane sadzonki 35-80 cm zdjęcie - jesień 

 

allegroligustr

 Posiadamy w ofercie 


Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top