Ligustr Aureum żółtozielony EXTRA sadzonki 5 x 7 zł

SKU:
Ligustr Aureum sadzonki to dwubarwny (żółtozielony) krzew częściowo zimozielony dorastający do 2 m wys., o sztywnych, pionowo wzniesionych pędach. Liście o głęboko jaskrawożółtych nieregularnych brzegach. Kwiaty pachnące, miododajne, kremowo białe, zebrane w wiechy, kwitnie w końcu czerwca na początku lipca. Owoce czarne, kuliste, błyszczące. Uprawa :dobrze rośnie na każdej glebie i stanowisku słonecznym lub półcienistym, osłoniętym i ciepłym. Stosowany na żywopłoty i jako mocny akcent kolorystyczny w ogrodzie w miejscach osłoniętych. Bardzo dobrze znosi cięcie formujące, w łagodniejsze zimy całkowicie utrzymuje liście.
Cena: 35,00 zł

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.  Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.

 

Ligustr Aureum - Ligustrum Aureum

Komplet 5 szt - 35 zł

7 zł  -  sadzonka 1 wybór 50-80 cm, rozkrzewiona.

 

Ligustr Aureum to dwubarwny (żółtozielony) krzew częściowo zimozielony dorastający do 2 m wys., o sztywnych, pionowo wzniesionych pędach. Liście o głęboko jaskrawożółtych nieregularnych brzegach. Kwiaty pachnące, miododajne, kremowo białe, zebrane w wiechy, kwitnie w końcu czerwca na początku lipca. Owoce czarne, kuliste, błyszczące. Uprawa :dobrze rośnie na każdej glebie i stanowisku słonecznym lub półcienistym, osłoniętym i ciepłym. Stosowany na  żywopłoty sadzenie od 3 szt na mb. i jako mocny akcent kolorystyczny w ogrodzie w miejscach osłoniętych. Bardzo dobrze znosi cięcie formujące, w łagodniejsze zimy całkowicie utrzymuje liście. 

Ligustr aureum

Sprzedwane sadzonki 40-70 cm, rozkrzewione.

 ligustrum ovalifolium aureum

Ligustr Aureum

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top