Krzewuszka CZERWONA Weigela sadzonki 5 szt x 3,60 zł

SKU: 00004
Krzewuszka weigela czerwona Bristol Ruby ( podobne Eva Rathke, Red Prince ) - średniej wielkości krzew dorastający do 1,5-2 m o zewnętrznych pędach obwisających. Liście ciemnozielone zielone. Kwiaty dzwonkowate RUBINOWO - CZERWONE bardzo liczne V-VI. zebrane w niewielkie wiechy po 9-20 szt. Toleruje różnego rodzaju ogrodowe gleby jednak najlepiej kwitnie na żyznych i przepuszczalnych. Stanowisko słoneczne do półcienistego. Polecana roślina do parków i większych ogrodów. Doskonały akcent kolorystyczny w ogrodzie w okresie kwitnienia z uwagi na żywą barwę kwiatów i zwarty pokrój. Jest jedną z najładniejszych odmian o rubinowych kwiatach. Na bardziej obfite kwitnienie tej odmiany krzewuszki ma wpływ regularne cięcie przeprowadzane zaraz po kwitnieniu ( ścina się do 1/3 pędów) .
Cena: 18,00 zł
 Realizacja jesień 2021 r. po 10 października

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta w ofercie detalicznej.

Krzewuszka cudowna - czerwona odm. Bristol Ruby

( Weigela florida Bristol Ruby )

Komplet 5 szt - 18

3,60 zł - sadzonka wys. 35-60 cm

Krzewuszka średniej wielkości krzew dorastający do 1,5- 2 m o zewnętrznych pędach  obwisających. Liście ciemnozielone zielone. Kwiaty dzwonkowate RUBINOWO - CZERWONE bardzo liczne V-VI. zebrane w niewielkie wiechy po 9-20 szt.

Toleruje  różnego rodzaju ogrodowe gleby jednak najlepiej kwitnie na żyznych i przepuszczalnych. Stanowisko słoneczne do półcienistego. Polecana roślina do parków i większych ogrodów.

Doskonały akcent kolorystyczny w ogrodzie w okresie kwitnienia z uwagi na  żywą barwę kwiatów i zwarty pokrój także jako luźny żywopłot.  Jest jedną z najładniejszych odmian o rubinowych kwiatach.

Na bardziej obfite kwitnienie tej odmiany krzewuszki ma wpływ regularne cięcie przeprowadzane  zaraz po kwitnieniu ( ścina się do 1/3 pędów) .

 Znalezione obrazy dla zapytania weigela red prince

krzewuszka

 

 IMG 7966

Sprzedawane krzewy rosnące w szkółkce - już kwitły

  krzewuszka czerwona


 


Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pos

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top