Klon polny sadzonki żywopłot 25 x 1,20

SKU: 00029
Klon polny - gatunek mało wymagający, odporny na trudne warunki (zapylenie i zanieczyszczenie powietrza), dobrze znosi suszę, odporny na choroby i szkodniki. Rośnie zarówno na stanowiskach słonecznych jak i zacienionych. W Polsce występuje znacznie rzadziej niż inne klony ( pospolity i jawor). Ze względu na wolny wzrost i tworzenie zwartych koron bardzo dobry gatunek do obsadzania wąskich ulic. Od wieków używany na formowane żywopłoty
Cena: 30,00 zł

Realizacja wiosna 2023 r.

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.

(Rośliny kopane z gruntu sadzimy zwasze poza wzrostem w uśpieniu ).

 

Klon polny

 

komplet 25 szt - 25 zł

1 zł sadzonka ok 15 cm

 

 Klon polny - gatunek mało wymagający, odporny na trudne warunki (zapylenie i zanieczyszczenie powietrza), dobrze znosi suszę, odporny na choroby i szkodniki nie lubi gleb podmokłych. Rośnie zarówno na stanowiskach słonecznych jak i zacienionych. W Polsce występuje znacznie rzadziej niż inne klony ( pospolity i jawor). Ze względu na wolny wzrost i tworzenie zwartych koron bardzo dobry gatunek do obsadzania wąskich ulic, wydajność miodowa to 50 kg na hektar.

Od wieków używany na formowane żywopłoty, dodatkowo bardzo efektownie przebarwia liście jesienią ( na intensywnie żółty kolor).

Znalezione obrazy dla zapytania Acer campestre hedge

Klon polny w formie żywopłotu.

klon polny sadzonki

 

 

Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top