Irga Pozioma Horyzontalna Horyzontalis okrywowa sadzonki EXTRA 25 x 2,80 zł

SKU: 00003
Irga horyzontalna sadzonki Irga pozioma - okrywowy krzew dorastający do 0,5 - 0,8 m wysokości, ozodobne owoce długo utrzymujące się na krzewie do grudnia niekiedy do końca zimy, dekoracyjne liście ciemnozielone błyszczące jesienią bardzo dekoracyjnie przebarwiające się. Gatunek łatwy w uprawie, jedna z bardziej mrozoodpornych irg rosnąca nawet na słabozasobnych gruntach i odporna na suszę. Preferuje gleby przepuszczalne, oczyszczone z chwastów wieloletnich. Na stanowiskach słonecznych lepiej się wybarwia i owocuje.
Doskonała roślina okrywowa i na skalniaki
Cena: 70,00 zł

 

Irga Horyzontalna Pozioma - Cotoneaster horizontalis

 

Komplet 25 szt -  70 zł

2,80 zł sadzonka - (wys. średnica 20-35 cm).

 Irga pozioma - okrywowy krzew dorastający do 0,5 - 0,8 m wysokości, ozodobne owoce długo utrzymujące się na krzewie do grudnia niekiedy do końca zimy, dekoracyjne liście ciemnozielone błyszczące jesienią bardzo dekoracyjnie przebarwiające się. Gatunek łatwy w uprawie, jedna z bardziej mrozoodpornych irg rosnąca nawet na słabozasobnych gruntach i odporna na suszę. Preferuje gleby przepuszczalne, oczyszczone z chwastów wieloletnich. Na stanowiskach słonecznych lepiej się wybarwia i owocuje.

Doskonała roślina okrywowa i na skalniaki

 

 

 

 

Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top