Irga Pozioma Horyzontalna Horyzontalis okrywowa sadzonki 25 x 2 zł

SKU: 00003
Irga horyzontalna sadzonki, Irga pozioma - okrywowy krzew dorastający do 0,5 - 0,8 m wysokości i do 1,5-2 m szerokości , ozodobne owoce długo utrzymujące się na krzewie do grudnia niekiedy do końca zimy, dekoracyjne liście ciemnozielone błyszczące jesienią bardzo dekoracyjnie przebarwiające się. Gatunek łatwy w uprawie, jedna z bardziej mrozoodpornych irg rosnąca nawet na słabozasobnych gruntach i odporna na suszę. Preferuje gleby przepuszczalne, oczyszczone z chwastów wieloletnich. Na stanowiskach słonecznych lepiej się wybarwia i owocuje. Doskonała roślina okrywowa i na skalniaki
Cena: 50,00 zł

PROMOCYJNA PRZEDSPRZEDAŻ - REALIZACJA WIOSNA 2024 r. ( po 10 marca).


Irga Horyzontalna

Komplet 25 szt - 50 zł

 2 zł sadzonka

wys. sadzonek 15-25 cm

Irga pozioma - okrywowy krzew dorastający do 0,5 - 0,8 m wysokości i  do 1,5-2 m szerokości , ozodobne owoce długo utrzymujące się na krzewie do grudnia niekiedy do końca zimy, dekoracyjne liście ciemnozielone błyszczące jesienią bardzo dekoracyjnie przebarwiające się. Gatunek łatwy w uprawie, jedna z bardziej mrozoodpornych irg rosnąca nawet na słabozasobnych gruntach i odporna na suszę. Preferuje gleby przepuszczalne, oczyszczone z chwastów wieloletnich. Na stanowiskach słonecznych lepiej się wybarwia i owocuje.

Doskonała roślina okrywowa i na skalniaki

 

 


Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top