Irga horyzontalna okrywowa sadzonki 10 x 3,60 zł

SKU: 00003
Irga Pozioma horyzontalna sadzonki okrywowy krzew dorastający do 0,5 - 0,8 m wysokości, ozdobne owoce długo utrzymujące się na krzewie do grudnia niekiedy do końca zimy, dekoracyjne liście ciemnozielone błyszczące jesienią bardzo dekoracyjnie przebarwiające się. Gatunek łatwy w uprawie, jedna z bardziej mrozoodpornych irg rosnąca nawet na słabozasobnych gruntach i odporna na suszę. Preferuje gleby przepuszczalne, oczyszczone z chwastów wieloletnich. Na stanowiskach słonecznych lepiej się wybarwia i owocuje.
Doskonała roślina okrywowa i na skalniaki.
Cena: 36,00 zł

 PROMOCYJNA PRZEDSPRZEDAŻ - REALIZACJA WIOSNA 2024 r. ( po 10 marca).

Irga Pozioma Horyzontalna - Cotoneaster Horizontalis

Komplet 10 szt - 36 zł

3,60 zł sadzonka

wys. - średnica sadzonek 20 - 35 cm 

Irga pozioma - okrywowy krzew dorastający do 0,5 - 0,8 m wysokości, ozdobne owoce długo utrzymujące się na krzewie do grudnia niekiedy do końca zimy, dekoracyjne liście ciemnozielone błyszczące jesienią bardzo dekoracyjnie przebarwiające się. Gatunek łatwy w uprawie, jedna z bardziej mrozoodpornych irg rosnąca nawet na słabozasobnych gruntach i odporna na suszę. Preferuje gleby przepuszczalne, oczyszczone z chwastów wieloletnich. Na stanowiskach słonecznych lepiej się wybarwia i owocuje.

Doskonała roślina okrywowa i na skalniaki.

 

 

 

Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top