Glediczja igliczja trójcierniowa 50 x 1,40 zł

SKU:
Glediczja trójcierniowa igliczja sadzonki to ciekawe malownicze drzewo o pędach i korze pokrytej licznymi trójdzielnymi cierniami o długości nawet 15- 17 cm.
W uprawie nie jest wymagająca dobrze znosi niskie temperatury, nawet mrozy lubi suche piaszczyste i wapienne podłoża, najlepiej sadzić na stanowiskach nasłonecznionych. Jesienią liście dekoracyjnie przebarwiają się na żółto i pomarańczowo. Dodatkowo egzotyczną ozdobą tego drzewa są ozdobne spiralnie skręcone strąki o długości dochodzącej do 40 cm. Roślina miododajna kwitnie w drugiej połowie czerwca ( wypełnienie "dziury pożytkowej" - kwitnie po akacjach a przed lipami ). Duża wydajność miodowa 20-25kg/ha.
Cena: 70,00 zł

Glediczja Trójcierniowa

Komplet 50 szt - 70 zł

1,4 zł sadzonka 45-80 cm

 

Glediczja trójcierniowa to ciekawe malownicze drzewo o pędach i korze pokrytej licznymi trójdzielnymi cierniami o długości nawet 15- 17 cm.

W uprawie nie jest wymagająca dobrze znosi niskie temperatury, nawet mrozy lubi suche piaszczyste i wapienne podłoża, najlepiej sadzić na stanowiskach nasłonecznionych.

Jesienią liście dekoracyjnie przebarwiają się na żółto i pomarańczowo.

Dodatkowo egzotyczną ozdobą tego drzewa są ozdobne  spiralnie skręcone strąki o długości dochodzącej do 40 cm.

Roślina miododajna kwitnie w drugiej połowie czerwca ( wypełnienie "dziury pożytkowej" - kwitnie po akacjach a przed lipami ). Duża wydajność miodowa 20-25kg/ha.

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania Gleditsia triacanthos

2b4112ba022872eamed.jpg

 

 

 

 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top