E-mail

Dereń biały AUREA dorodne sadzonki 25 szt x 1,60 zł

SKU: 0099
Dereń biały ' Aurea' - to jedna z ciekwaszych odmian derenia białego o intensywnie żółtych liściach, najlepiej wybarwionych w słońcu, dorosta do 2 m. Żółte liście 'Aurea' ładnie kontrastują z czerwonymi pędami, z których słyną derenie białe. Derenie białe są łatwe w uprawie, niewymagające jednak preferują wilgotne podłoże, całkowicie mrozoodporne, wytrzymałe na warunki miejsce. Bardzo dobrze znoszą cięcia formujące. Doskonały akcent kolorystyczny w ogrodzie.
Cena: 40,00 zł

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.

 

                               Dereń biały - Cornus alba ' Aurea'
                                                  Komplet 25 szt - 40 zł
                                                               1,60 zł sadzonka

Dereń biały ' Aurea' - to jedna z ciekawszych odmian derenia białego o intensywnie żółtych liściach, najlepiej wybarwionych w słońcu, dorasta do 2 m. Żółte liście 'Aurea' ładnie kontrastują z czerwonymi pędami, z których słyną derenie białe. Derenie białe są łatwe w uprawie,  niewymagające jednak preferują wilgotne podłoże, całkowicie mrozoodporne, wytrzymałe na warunki miejsce. Bardzo dobrze znoszą cięcia formujące. Doskonały akcent kolorystyczny w ogrodzie.

                                                                                                                                                                                      cornus alba aurea sadzonkidereń aurea sadzonki                                                                                sprzedawane sadzonki wys. 50-70 cm

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top