Dąb czerwony dorodne duże sadzonki 80-120 cm 5 x 7 zł

SKU:
Dąb czerwony sadzonki Dąb czerwony duże drzewo z rozłorzystą koroną. Główny walor ozdobny stanowią jego ostroząbkowane liście które przebawiają się na szkarłatnoczerwony klor jesienią od których wzieła się nazwa gatunku. Zaletą jest też stosunkowo duże tempo wzrostu w porównaniu do dębów rodzimych. Drzewo to jest łatwe w uprawie i odporne na czynniki zewnętrzne jest wytrzymałe na zanieczyszczenia powietrza, sile mrozy oraz okresowe susze dobrze znosi zacienienie. Popularne efektowne drzewo alejowe
Cena: 35,00 zł

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej. 

 

Dąb czerwony - Quercus rubra 

  35 zł komplet 5 szt

7 zł sadzonka - dorodne  sadzonki drzewka - wys. 80 - 120 cm ( tuba 150 cm)

 Dąb czerwony duże drzewo z rozłożystą koroną. Główny walor ozdobny stanowią jego ostroząbkowane liście które przebawiają się na szkarłatnoczerwony kolor jesienią od których wzieła się nazwa gatunku. Zaletą jest też stosunkowo duże tempo wzrostu w porównaniu do dębów rodzimych. Drzewo to jest łatwe w uprawie i odporne na czynniki zewnętrzne jest wytrzymałe na zanieczyszczenia powietrza, sile mrozy oraz okresowe susze dobrze znosi zacienienie.

Popularne efektowne drzewo alejowe

Znalezione obrazy dla zapytania quercus rubra 

 

 

 

sadzonki wys. ok  80-120 cm 

 

 

allegrorosa 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top