Ałycza DUŻE SADZONKI Śliwa wiśniowa szybko rosnący Żywopłot sklep 25 x 1,20 zł

SKU: 00030
Ałycza żywopłot ( dzika Śliwa wiśniowa ) jest idealną rośliną żywopłotową, odporną na suszę i warunki miejskie nie ma specjalnych wymagań siedliskowych, odporna na mrozy, bardzo dobrze reaguje na strzyżenie jest więc przydatna na formowane żywopłoty. Ałycza to jedna z roślin najlepiej nadających się do formowania zrobimy z niej żywopłotowe ściany i figury geometryczne o dowolnym kształcie. Forma naturalna tworzy wysoki żywopłot z licznymi cierniami. Młode pędy zielne, liście eliptyczne, drobno piłkowane. Sadzenie: od 3 szt. na 1 mb. przy sadzeniu jednorzędowym lub od 6 szt w dwóch rzędach naprzemiennie - uzyskujemy bardzo gęsty żywopłot. AŁYCZA CECHUJE SIĘ BARDZO SILNYM WZROSTEM DO OK 80-100cm ROCZNIE. IDEALNIE NADAJE SIĘ NA ŻYWOPŁOTY OCHRONNE - TWORZY ZWARTĄ ŚCIANĘ NIE DO PRZEJŚCIA O MOCNYCH PĘDACH, DZIĘKI SZTYWNYM PĘDOM I LICZNYM CIERNIĄ NIE WYMAGA DODATKOWEGO OGRODZENIA ODPOWIEDNIO ZAGĘSZCZONA DOBRZE CHRONI PRZED WŚCIBSKIM WZROKIEM NAWET ZIMĄ.
Cena: 30,00 zł

PROMOCYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

Realizacja wiosna 2024 r. od 10 marca.

Zachowanie tych terminów gwarantuje nam najlepszą przyjmowalność roślin na nowym stanowisku.  Gwarantujemy najniższe ceny producenta w ofercie detalicznej.

 

 Ałycza

 

 Komplet 25 szt.- 30 zł

Sadzonka - 1,20 zł/szt sort extra

 

 Efektowny żywopłot już po pierwszym roku.

I wybór extra!! - najdorodniejsze sadzonki  

Efektowny żywopłot już po pierwszym roku.

Sadzenie od 3-4 szt na metr

2 rzędowo (bardzo gęsto) 6-8 szt na metr.

 

Sadzonki są już zdrewniałe mają duży system korzeniowy zapewniający przyjęcie rośliny na nowym stanowisku i szybki wzrost.

(najważniejsze parametry przy sadzonkach żywopłotowych strzyżonych)

 

PODSTAWOWĄ ZALETĄ AŁYCZY JEST SZYBKI WZROST ORAZ BARDZO MAŁE WYMAGANIA GLEBOWE

DZIĘKI SZTYWNYM PĘDOM I LICZNYM CIERNIĄ NIE WYMAGA DODATKOWEGO OGRODZENIA

Ałycza (Śliwa wiśniowa)jest idealną rośliną żywopłotową, odporną na suszę i warunki miejskie nie ma specjalnych wymagań siedliskowych, odporna na mrozy, bardzo dobrze reaguje na strzyżenie jest więc przydatna na formowane żywopłoty. 

 

Ałycza to jedna z roślin najlepiej nadających się do formowania zrobimy z niej żywopłotowe ściany i figury geometryczne o dowolnym kształcie. Forma naturalna tworzy wysoki żywopłot z licznymi cierniami. Młode pędy zielne, liście eliptyczne, drobno piłkowane. 

 

Sadzenie: od 3 szt. na 1 mb. przy sadzeniu jednorzędowym 

lub od 6 szt w dwóch rzędach naprzemiennie- uzyskujemy bardzo gęsty żywopłot.

  

IDEALNA ROŚLINA NA WYSOKIE OBRONNE ŻYWOPŁOTY

 

 

AŁYCZA CECHUJE SIĘ BARDZO SILNYM WZROSTEM DO OK 80-100cm ROCZNIE. IDEALNIE NADAJE SIĘ NA ŻYWOPŁOTY OCHRONNE - TWORZY ZWARTĄ ŚCIANĘ NIE DO PRZEJŚCIA O MOCNYCH PĘDACH, DZIĘKI SZTYWNYM PĘDOM I LICZNYM CIERNIĄ NIE WYMAGA DODATKOWEGO OGRODZENIA  ODPOWIEDNIO ZAGĘSZCZONA DOBRZE CHRONI PRZED WŚCIBSKIM WZROKIEM NAWET ZIMĄ

 

 Wys. 60-90 cm Sadzonki zostaną przycięte do wysyłki (80 cm karton) na zdjęciu wiązki 25 szt.

PRZYCIĘCIE DAJE PEWNE PRZYJĘCIE NA NOWYM STANOWISKU I DODATKOWO ROZKRZEWIA 

Żywopłot z ałyczy to jeden z najszybciej rosnący żywopłotów liściasty o bardzo małych wymaganiach glebowych.

 

 

Posiadamy w ofercie 

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top