AŁYCZA Sadzonki żywopłot 50szt 0,90zł/szt

SKU: 00030
Ałycza sadzonki żywopłotowe ( dzika Śliwa wiśniowa ) jest idealną rośliną żywopłotową, odporną na suszę i warunki miejskie nie ma specjalnych wymagań siedliskowych, odporna na mrozy, bardzo dobrze reaguje na strzyżenie jest więc przydatna na formowane żywopłoty. Ałycza to jedna z roślin najlepiej nadających się do formowania zrobimy z niej żywopłotowe ściany i figury geometryczne o dowolnym kształcie. Forma naturalna tworzy wysoki żywopłot z licznymi cierniami. Młode pędy zielne, liście eliptyczne, drobno piłkowane. Sadzenie: od 3 szt. na 1 mb. przy sadzeniu jednorzędowym lub od 6 szt w dwóch rzędach naprzemiennie - uzyskujemy bardzo gęsty żywopłot. AŁYCZA CECHUJE SIĘ BARDZO SILNYM WZROSTEM DO OK 80-100cm ROCZNIE. IDEALNIE NADAJE SIĘ NA ŻYWOPŁOTY OCHRONNE - TWORZY ZWARTĄ ŚCIANĘ NIE DO PRZEJŚCIA O MOCNYCH PĘDACH, DZIĘKI SZTYWNYM PĘDOM I LICZNYM CIERNIĄ NIE WYMAGA DODATKOWEGO OGRODZENIA ODPOWIEDNIO ZAGĘSZCZONA DOBRZE CHRONI PRZED WŚCIBSKIM WZROKIEM NAWET ZIMĄ.
Cena: 45,00 zł

Realizacja Jesień 2024 r.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta w ofercie detalicznej.

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

 

 

AŁYCZA ŻYWOPŁOT


(Prunus cerasifera)

 

Komplet 50 szt. - 45 zł

Sadzonka - 0,90 zł/szt 40-60 cm pędy lekko zdrewniałe

Sadzenie od 3-4 szt na metr

2 rzędowo (bardzo gęsto) 6-8 szt na metr.

PODSTAWOWĄ ZALETĄ AŁYCZY JEST SZYBKI WZROST ORAZ BARDZO MAŁE WYMAGANIA GLEBOWE

DZIĘKI SZTYWNYM PĘDOM I LICZNYM CIERNIĄ NIE WYMAGA DODATKOWEGO OGRODZENIA

 

Ałycza (Śliwa wiśniowa)jest idealną rośliną żywopłotową, odporną na suszę i warunki miejskie nie ma specjalnych wymagań siedliskowych, odporna na mrozy, bardzo dobrze reaguje na strzyżenie jest więc przydatna na formowane żywopłoty. Ałycza to jedna z roślin najlepiej nadających się do formowania zrobimy z niej żywopłotowe ściany i figury geometryczne o dowolnym kształcie. Forma naturalna tworzy wysoki żywopłot z licznymi cierniami. Młode pędy zielne, liście eliptyczne, drobno piłkowane. 

Sadzenie: od 3 szt. na 1 mb. przy sadzeniu jednorzędowym 

lub od 6 szt w dwóch rzędach naprzemiennie- uzyskujemy bardzo gęsty żywopłot.

IDEALNA ROŚLINA NA WYSOKIE OBRONNE ŻYWOPŁOTY

AŁYCZA CECHUJE SIĘ BARDZO SILNYM WZROSTEM DO OK 80-100cm ROCZNIE. IDEALNIE NADAJE SIĘ NA ŻYWOPŁOTY OCHRONNE - TWORZY ZWARTĄ ŚCIANĘ NIE DO PRZEJŚCIA O MOCNYCH PĘDACH, DZIĘKI SZTYWNYM PĘDOM I LICZNYM CIERNIĄ NIE WYMAGA DODATKOWEGO OGRODZENIA 
ODPOWIEDNIO ZAGĘSZCZONA DOBRZE CHRONI PRZED WŚCIBSKIM WZROKIEM NAWET ZIMĄ

 

 Sadzonki wys. ok 40-60 cm zostaną przycięte do wysyłki ( 80 cm karton)

PRZYCIĘCIE DAJE PEWNE PRZYJĘCIE NA NOWYM STANOWISKU I DODATKOWO ROZKRZEWIA 

KOSZT WYSYŁKI DO 1000 szt KURIER 23 zł

 

allegroalycza

Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top