KARAGANA SYBERYJSKA żywopłot midodajny ( żółta akacja ) sadzonki 25 x 2 zł

SKU: 00029
Karagana Syberyjska ( akacja żółta ) to dość wysoki i bardzo szybko rosnący krzew dorastający nawet do 7 m wysokości o sztywnych, wyprostowanych gałęziach i gładkiej, zielonoszarej korze. Liście są parzystopierzaste, jasnozielone, złożone z 4 – 12 całobrzegich, eliptycznych, zaokrąglonych na szczycie i zakończonych wyrostkiem listków. Największą ozdobą tej rośliny są motylkowate, żółte i miododajne kwiaty pojawiające się na krzewie na przełomie maja i czerwca. Mają od 1,5 do 2 cm długości. Roślina wyjątkowo łatwa w uprawie, nie ma specjalnych wymagań glebowych, jest całkowicie mrozoodporna. Można ją posadzić nawet na glebach suchych, wapiennych , piaszczystych, jałowych, czy kamienistych. Idealna na żywopłot, ładnie prezentuje się również pojedynczo. Dobrze znosi strzyżenie i formowanie.
Cena: 50,00 zł

 PROMOCYJNA PRZEDSPRZEDAŻ - REALIZACJA JESIEŃ 2023 r.

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta w ofercie detalicznej.

Karagana syberyjska  -  akacja żółta

 Komplet 25 szt - 50 zł

2 zł sadzonka 40-60 cm.

  

Karagana Syberyjska -  to dość wysoki i bardzo szybko rosnący krzew dorastający nawet do 7 m wysokości o sztywnych, wyprostowanych gałęziach i gładkiej, zielono – szarej korze.Liście są parzystopierzaste, jasnozielone, złożone z 4 – 12 całobrzegich, eliptycznych, zaokrąglonych na szczycie i zakończonych wyrostkiem listków. 

Największą ozdobą tej rośliny są motylkowate, żółte i miododajne kwiaty pojawiające się na krzewie na przełomie maja i czerwca mają od 1,5 do 2 cm długości. 
Roślina wyjątkowo łatwa w uprawie, nie ma specjalnych wymagań glebowych, jest całkowicie mrozoodporna. Można ją posadzić nawet na glebach suchych, wapiennych , piaszczystych, jałowych, czy kamienistych.

Idealna na żywopłot, ładnie prezentuje się również pojedynczo. Dobrze znosi strzyżenie i formowanie.

 

 Ponad 6000 pozytywnych komentarzy na naszym drugim koncie szkółki i wieloletnie doświadczenie w bezpiecznej wysyłce roślin.

 

 

 

karagana

 

 
 

Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top