Akacja - Robinia Akacjowa sadzonki sklep 100 szt 1 zł sadzonka

SKU: 00029
ROBINIA AKACJOWA (AKACJA) GROCHODRZEW ( MIODODAJNE ROŚLINY ) to cenny gatunek pod względem dekoracyjności i zapachu kwiatów.Sadzona bywa przeważnie w parkach i alejach. Jej ozdobnymi walorami są kwiaty, liście i piękny kształt korony. Dobrze znosi cięcie, często też jej korona bywa zagęszczana i formowana przez systematyczne przycinanie. Roślina miododajna. Sadzona bywa przeważnie w parkach i alejach. Jej ozdobnymi walorami są kwiaty, liście i piękny kształt korony.
Cena: 100,00 zł

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.

 (Rośliny kopane z gruntu sadzimy zwasze poza wzrostem w uśpieniu ).

ROBINIA AKACJOWA (AKACJA - biała - grochodrzew) 

komplet 100 szt - 100 zł

1 zł sadzonka 30-60 cm

 

(  W ofercie także sorty wyższe, grubsze)

W ofercie ceniony przez pszczelarzy oliwnik z terminem kwitnięcia przypadającym na tzw. dziurę pożytkową

między akacją a lipami, wydajność miodowa 20 kg a pyłkowa 35 kg.

  

 w ofercie również miododajna -  akacja żółta - karagana syberyjska  sadzonki 40-80 cm

po 0,60 zł sadzonka http://larixogrody.pl/index.php/sadzonki/akacja-robinia-akacjowa-25-detail

 

Robinia akacjowa - akacja to cenny gatunek pod względem dekoracyjności i zapachu kwiatów. Sadzona bywa przeważnie w parkach i alejach. Jej ozdobnymi walorami są kwiaty zebrane w grona do 20 cm, liście i piękny kształt korony. Dobrze znosi cięcie, często też jej korona bywa zagęszczana i formowana przez systematyczne przycinanie. Dostarcza cennego twardego drewna odpornego na gnicie. Roślina miododajna.

 

Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top