Róża Rosa Rugosa róża pomarszczona sadzonki sklep hurt detal 50szt 0,80 zł

SKU: 00022
Róża pomarszczona fałdzistolistna Rosa rugosa sadzonki – Krzew kolczasty o grubych, wyprostowanych gałęziach. Dorasta do 1,5 m wysokości. Liście ciemnozielone, pomarszczone, pokrój półkolisty ozdobne kwiaty i owoce. Wytwarza rozłogi wskutek czego często tworzy gęste zarośla. Rozpoczyna zakwitanie na przełomie maja-czerwca powtarza je do października. Kwiaty są duże, ciemnoczerwono-różowe silnie pachnące. Jest łatwa w uprawie nie ma specjalnych wymagań co do gleby, odporna na zanieczyszczenie powietrza jest też całkowicie mrozoodporna. Bardzo dobrze się zagęszcza może tworzyć wspaniałe żywopłoty kwitnące. Owoce są niezwykle bogatym źródłem witaminy C już 1-3 jej owoce w zupełności wystarczą do pokrycia dziennego zapotrzebowania na tę witaminę. Sadzenie , uprawa : od 2 - 3 szt. - na mb. żywopłotu, 4-5 szt. - gęsto sadzonego.
Cena: 40,00 zł

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.

 Róża pomarszczona

Rosa rugosa

0,80 zł - sadzonka 20-30 cm

Komplet 50 szt - 40 zł

 

IDEALNA ROŚLINA DO WZMACNIANIA SKARP NA OBRONNE ŻYWOPŁOTY I RABATY KWITNĄCE

Pionierska roślina o bardzo małych wymaganiach glebowych.

 

 

Róża pomarszczona (Rosa rugosa) – Krzew kolczasty o grubych, wyprostowanych gałęziach. Dorasta do 1,5 m wysokości. Liście ciemnozielone, pomarszczone, pokrój półkolisty ozdobne kwiaty i owoce. Wytwarza rozłogi wskutek czego często tworzy gęste zarośla.

Rozpoczyna zakwitanie na przełomie maja-czerwca powtarza je do października.

Kwiaty są duże, ciemnoczerwono-różowe silnie pachnące.

Jest łatwa w uprawie nie ma specjalnych wymagań co do gleby, odporna na zanieczyszczenie powietrza jest też całkowicie mrozoodporna. Bardzo dobrze się zagęszcza może tworzyć wspaniałe żywopłoty kwitnące.

Owoce są niezwykle bogatym źródłem witaminy C już 1-3 jej owoce w zupełności wystarczą do pokrycia dziennego zapotrzebowania na tę witaminę.

Sadzenie: od 2 - 3 szt. - na mb. żywopłotu

4-5 szt. - gęsto sadzonego.

IDEALNA ROŚLINA DO WZMACNIANIA SKARP I NA OBRONNE ŻYWOPŁOTY KWITNĄCE

 


Na zdjęciu dwa pęczki po 50 szt, wysokość sadzonek 20-30 cm.

Tanie sadzonki do masowych nasadzeń.

 

 

 

 

 

 

 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top