Porzeczka alpejska Schmidt sadzonki 10 x 3,50 zł

SKU:
Porzeczka alpejska to niewysoki krzew ze sztywno wyprostowanymi głównymi pędami, popularny żywopłot. Osiąga 1-2 m wys. Liście żywozielone, bardzo wcześnie rozwijające się wiosną. Kwiaty męskie żółtozielone, zebrane w gęste kwiatostany, IV-V. Stanowisko od słonecznego do cienistego. Odpowiedni na wszystkie typy siedlisk. Wytrzymuje konkurencję korzeni dużych drzew oraz środowisko miejskie i przemysłowe. Doskonały na żywopłoty.
Cena: 35,00 zł

Promocyjna przedsprzedaż - realizacja jesień 2022 r. po 10 października.

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta w ofercie detalicznej.

 

Porzeczka alpejska shmidt - Ribest alpinum Schmidt

Komplet 10 szt - 35 zł

3,50 zł sadzonka 40-70 cm, grube pędy - rozkrzewienia.

 

Porzeczka alpejska to niewysoki krzew ze sztywno wyprostowanymi głównymi pędami. Osiąga 1-2 m wys. Liście żywozielone, bardzo wcześnie rozwijające się wiosną. Kwiaty męskie żółtozielone, zebrane w gęste kwiatostany, IV-V. Stanowisko od słonecznego do cienistego. Odpowiedni na wszystkie typy siedlisk. Wytrzymuje konkurencję korzeni dużych drzew ( może więc być sadzona bezpośrednio pod koronami drzew ) oraz środowisko miejskie i przemysłowe. Doskonały krzew na żywopłoty.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top