Pęcherznica żółta Luteus 25 x 2 zł

SKU: 00002
Komplet 50 szt x 1,40 zł Pęcherznica kalinolistna żółta luteus to szybko rosnący krzew o intensywnym zabarwieniu, osiąga do 3 m wys. i szer. liście owalne żółte. Roślina o skromnych wymaganiach glebowych. Nadaje się na żywopłoty oraz do kontrastowych kompozycji w ogrodach.
Cena: 50,00 zł

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

(Rośliny kopane z gruntu sadzimy zwasze poza wzrostem w uśpieniu - rośliny wysyłamy tylko w optymalnym terminie do sadzenia).

 

 Pęcherznica żółta Luteus

(Physocarpus Luteus)

 Komplet 25 szt - 50 zł

 2 zł - sadzonka

 

Szybko rosnący krzew o intensywnym zabarwieniu, osiąga do 3 m wys. i szer. liście owalne żółte. Roślina o skromnych wymaganiach glebowych.

Nadaje się na żywopłoty oraz do kontrastowych kompozycji w ogrodach.

 

 

 

 

 

Sprzedawane krzewy wys krzewu 40-70cm

 Oczywiście sprzedawane w stanie bezlistnym

  


Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony
 

 

 

 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top