E-mail

Pęcherznica Diabolo czerwona DUŻE DORODNE sadzonki sklep

SKU: 00002
Pęcherznica kalinolistna czerwona Diabolo sadzonka wys. sadzonek 60-110 cm. Krzew gęsty z licznymi, wyprostowanymi pędami. Dorasta do 3 m wysokości. Liście w kształcie owalnym, 3-5 klapowe, bordowo-czerwone. Kwitnie obficie od maja do lipca, kwiaty zebrane w kuliste baldachogrona, białe lub różowawe. Roślina odporna na zanieczyszczenia, do sadzenia pojedynczo i w grupach, doskonała na żywopłoty.
Cena: 3,50 zł

 Promocyjna przedsprzedaż - realizacja jesień 2019 r. od października

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.

 

Pęcherznica kalinolistna Diabolo

sadzonka - 3,50 zł

 Duże dorodne  sadzonki wys. 60-80 cm .

( przycianane do wysyłki na dł.  kartonu 80cm)

w ofercie także pęcherznica żółta

 Krzew gęsty z licznymi, wyprostowanymi pędami. Dorasta do 3 m wysokości. Liście w kształcie owalnym, 3-5 klapowe, bordowo-czerwone. Kwitnie obficie od maja do lipca, kwiaty zebrane w kuliste baldachogrona, białe lub różowawe. Roślina odporna na zanieczyszczenia, do sadzenia pojedynczo i w grupach, doskonała nażywopłoty.

 

  

wys. sadzonek 60-80 cm 

( przycianane do wysyłki na dł kartonu 80cm)

 


Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony
 

 

 

 

Opinie

piątek, 18 listopad 2016
Rośliny zgodne z opisem, bardzo solidnie zapakowany i szybka realizacja.100% satysfakcji. Gorąco polecam zakupy w tym sklepie.
Chandzia
Top