Lipa miododajna DUŻE sadzonki 120-150cm 5 szt x 6 zł

SKU: 00029
Lipa drobnolistna sadzonki - to wysokie i okazałe drzewo o gęstej szerokiej koronie. Kora u młodych drzew zielonkawa gładka z czasem staje się srebrzystoszara, liście małe 6-7 cm sercowate. Lipa należy do drzew silnie nektaryzujących masowo oblatywanych przez pszczoły. Kwiaty lipy odznaczają się silnym miodowym aromatem - kwitnie w końcu czerwca i lipcu.

Lipa jest łatwa w uprawie - może rosnąć na stanowiskach słonecznych lub w półcieniu, również w miejscach nieosłoniętych od wiatru. Preferuje gleby przepuszczalne, piaszczysto-gliniaste i zasobne. Jest stosunkowo tolerancyjna na zanieczyszczenie powietrza.
Cena: 30,00 zł

Nowa produkcja jesień 2020 r.

(Rośliny kopane z gruntu sadzimy zwasze poza wzrostem w uśpieniu ).

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.


 

Lipa drobnolistna

 

komplet 5 szt - 30 zł

6 zł dorodna sadzonka 120-150cm

dostępne na odbiór osobisty lub dowóz naszym transportem także duże drzewa 

(od 250 cm do 600 cm, obwody pnia od 8-10 do 20 cm na wys. 1m )

 

 

Lipa drobnolistna to wysokie i okazałe drzewo o gęstej szerokiej koronie. Kora u młodych drzew zielonkawa gładka z czasem staje się srebrzystoszara, liście małe 6-7 cm sercowate. Lipa należy do drzew silnie nektaryzujących masowo oblatywanych przez pszczoły. Kwiaty lipy odznaczają się silnym miodowym aromatem - kwitnie w końcu czerwca i lipcu.

Lipa  jest łatwa w uprawie - może rosnąć na stanowiskach słonecznych lub w półcieniu, również w miejscach nieosłoniętych od wiatru. Preferuje gleby przepuszczalne, piaszczysto-gliniaste i zasobne. Jest stosunkowo tolerancyjna na zanieczyszczenie powietrza.

Znalezione obrazy dla zapytania tilia cordata

Znalezione obrazy dla zapytania tilia bee

 lipa sadzonki

 Sprzedawane sadzonki 120-150 cm - grube pędy, dorodny system korzeniowy.

Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top