Ligustr liguster pospolity ŻYWOPŁOT DORODNE sadzonki 50 x 0,90 zł

SKU: 00023
LIGUSTR pospolity - krzew o sztywnie wyprostowanych gałęziach, liście eliptyczne zielone. System korzeniowy stosunkowo płytki, ale rozbudowany i mocny, łatwo utwierdzający się w niemal każdego rodzaju podłożu.
Kwitnie na przełomie lipca i sierpnia, białe kwiaty zebrane w wiechy, nie cięty może osiągnąć nawet 4m wysokości. Popularnie stosowany na żywopłoty w Polsce.
Cena: 45,00 zł

Nowa produkcja jesień 2020 r.

Sadzonki żywopłotowe należy sadzić zawsze poza ich wzrostem - bezpieczny okres nasadzeń to: październik-listopad oraz marzec - kwiecień.

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta w ofercie detalicznej.

 

Ligustr pospolity

 

Komplet 50 szt - 45 zł

0,90 zł - dorodna sadzonka 

Koszt wysyłki do 350 szt - 23 zł

 

Ligustr pospolity  to najbardziej pionierska forma wśród ligustrów nie jest narażony na podmarzanie pędów jak ligustr zimozielony oraz cechuje się najszybszem wzrostem.

LIGUSTR pospolity - krzew o sztywnie wyprostowanych gałęziach, liście eliptyczne zielone. System korzeniowy stosunkowo płytki, ale rozbudowany i mocny, łatwo utwierdzający się w niemal każdego rodzaju podłożu. Kwitnie na przełomie lipca i sierpnia, białe kwiaty zebrane w wiechy, nie cięty może osiągnąć nawet 4m wysokości. Popularnie stosowany na żywopłoty w Polsce.

Sprzedawane sadzonki 30-60cm (mierzone powyżej systemu korzeniowego)

Duży dorodny system korzeniowy

Wysyłka roślin w całości (możliwość wykorzystania pędów do rozmnożenia).

Pędy już lekko zdrewniałe.

 

                                                                                                             Sprzedawane sadzonki - dorodny system korzeniowy rozkrzewienia

 

Sprzedawane sadzonki  40-70cm (mierzone powyżej systemu korzeniowego) zdjęcie jesień 

 

allegroligustr

 Posiadamy w ofercie 


Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top