Ligustr ( liguster ) zimozielony Atrovirens DORODNE sadzonki sklep żywopłot 250szt x 1,60 zł

SKU: 00012
Ligustr (liguster) zimozielony sadzonki szkółka żywopłot zwarty, gęsty krzew o pokroju wyprostowanym, z wszystkimi pędami skierowanymi do góry. Dorasta do 3-4 m wysokości. Liście ciemnozielone, eliptyczne z zaostrzonym wierzchołkiem, krótkoogonkowe. Gatunek wyjątkowo niewybredny w stosunku do gleby. Znosi suszę, mróz i środowisko miejskie. Może rosnąć zarówno na glebach piaszczystych i na ciężkich, gliniastych. Dobrze rośnie w pełnym słońcu i lekkim półcieniu. Doskonale znosi formowanie. Po cięciu ulega zagęszczeniu. Ze względu na pokrój nadaje się również na nie formowane żywopłoty.
Cena: 400,00 zł

 Realizacja wiosna 2021 r. po 15 marca.

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta w ofercie detalicznej.

 

 Ligustr zimozielony Atrovirens

 komplet 250 szt - 400 zł 

  1,60 zł dorodna sadzonka

 

LIGUSTR zimozielony atrovirens -  Wysoki luźny krzew osiągający do 3-4m wysokości. Liście ciemnozielone często pozostające do wiosny. Odporny krzew znosi suszę i niskie temperatury i środowisko miejskie.

 

Doskonała roślina żywopłotowa łatwo regeneruje się nawet po silnym cięciu.

 

Gatunek wyjątkowo niewybredny w stosunku do gleby. Znosi suszę, mróz i środowisko miejskie. Może rosnąć zarówno na glebach piaszczystych i na ciężkich, gliniastych. Dobrze rośnie w pełnym słońcu i lekkim półcieniu.

 

Najbardziej mrozoodporny ligustr zimozielony. 

 

Sadzenie od 5 szt na mb.w jednym rzędzie lub 2 rzędowo 8 szt na mb. 4/4.

 

 

 

 

Sprzedawane sadzonki 40-70 cm (mierzone powyżej systemu korzeniowego) dorodny system korzeniowy

(przycinane do wysyłki   na długość kartonu  80cm) możliwość wysyłki bez przycinania.

Koszt wysyłki do 300 szt 23 zł ( za pobraniem + 5 zł).

 

 

allegroligustr
 
Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top