Ligustr Aureum żółtozielony sadzonki 10 x 2 zł

SKU:
Ligustr Aureum sadzonki to dwubarwny (żółtozielony) krzew częściowo zimozielony dorastający do 2 m wys., o sztywnych, pionowo wzniesionych pędach. Liście o głęboko jaskrawożółtych nieregularnych brzegach. Kwiaty pachnące, miododajne, kremowo białe, zebrane w wiechy, kwitnie w końcu czerwca na początku lipca. Owoce czarne, kuliste, błyszczące. Uprawa :dobrze rośnie na każdej glebie i stanowisku słonecznym lub półcienistym, osłoniętym i ciepłym. Stosowany na żywopłoty i jako mocny akcent kolorystyczny w ogrodzie w miejscach osłoniętych. Bardzo dobrze znosi cięcie formujące, w łagodniejsze zimy całkowicie utrzymuje liście.
Cena: 20,00 zł

Nowa produkcja jesień 2020 r.

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.  Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.

 

 

Ligustr Aureum - Ligustrum Aureum

Komplet 10 szt - 20 zł

2 zł  sadzonka 15-30 cm

 

Ligustr Aureum to dwubarwny (żółtozielony) krzew częściowo zimozielony dorastający do 2 m wys., o sztywnych, pionowo wzniesionych pędach. Liście o głęboko jaskrawożółtych nieregularnych brzegach. Kwiaty pachnące, miododajne, kremowo białe, zebrane w wiechy, kwitnie w końcu czerwca na początku lipca. Owoce czarne, kuliste, błyszczące. Uprawa :dobrze rośnie na każdej glebie i stanowisku słonecznym lub półcienistym, osłoniętym i ciepłym. Stosowany na  żywopłoty sadzenie od 3 szt na mb. i jako mocny akcent kolorystyczny w ogrodzie w miejscach osłoniętych. Bardzo dobrze znosi cięcie formujące, w łagodniejsze zimy całkowicie utrzymuje liście.

 ligustrum ovalifolium aureum

Ligustr Aureum

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top