Leszczyna TURECKA sadzonki 10 szt x 7,50 zł

SKU:
Leszczyna turecka sadzonki to powoli rosnące drzewo o regularnej stożkowatej koronie w starszym wieku zaokrąglonej. Liście sercowate jesienią złocistożółte . Owoce to jadalne orzechy w charakterystycznych pęczkach po 3 -8 sztuk. Najlepiej rośnie na glebach żyznych obojętnych lub zasadowych. Gatunek odporny na zanieczyszczenia powietrza mało podatny na choroby i szkodniki. Jedno z najpiękniejszych drzew parkowych, szczególnie dekoracyjna podczas kwitnienia.
Cena: 75,00 zł

 Realizacja jesień 2023r. po 20 października.

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.

Leszczyna Turecka  - Corylus colurna

komplet 10 szt - 75 zł

7,50 zł sadzonka 70-100 cm

 

Leszczyna turecka to powoli rosnące drzewo o regularnej stożkowatej koronie w starszym wieku zaokrąglonej. Liście sercowate jesienią złocistożółte . Owoce to jadalne orzechy w charakterystycznych pęczkach po 3 -8 sztuk. Najlepiej rośnie na glebach żyznych obojętnych lub zasadowych. Gatunek odporny na zanieczyszczenia powietrza mało podatny na choroby i szkodniki. Jedno z najpiękniejszych drzew parkowych, szczególnie dekoracyjna podczas kwitnienia.

leszczyna

leszczyna turecka sadzonki

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top