Kalina Koralowa ROSEUM białe kule sadzonki

SKU:
Kalina koralowa Roseum - Krzew o pięknych dużych białych kulistych kwiatostanach, V. Kwitnie co roku obficie. Szeroki, szybkorosnący krzew z asymetryczną, luźną koroną. Dorasta do 3 - 4 m wys. Liście jasnozielone, jesienią szkarłatnopurpurowe. Nie zawiązuje owoców. Stanowisko słoneczne i półcieniste. Preferuje gleby wilgotne, umiarkowanie kwaśne do całkowicie alkalicznych. Kalina koralowa Roseum jest w pełni mrozoodporna.
Cena: 18,00 zł

 Realizacja jesień 2023 r. po 10 października.

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta w ofercie detalicznej.

Kalina koralowa odm. Roseum - Viburnum opulus 'Roseum'

 

25  zł sadzonka wys.  40-60 cm - rozkrzewiona.

   

Krzew o pięknych dużych białych kulistych kwiatostanach, V. Kwitnie co roku obficie. 

Szeroki, szybkorosnący krzew z asymetryczną, luźną koroną. Dorasta do 3 - 4 m wys. Liście jasnozielone, jesienią szkarłatnopurpurowe. Nie zawiązuje owoców.

Stanowisko słoneczne i półcieniste. Preferuje gleby wilgotne, umiarkowanie kwaśne do całkowicie alkalicznych. Kalina koralowa Roseum jest w pełni mrozoodporna. 

 Kalina Koralowa Roseum biale KULE

 

 

Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top