Karagana SYBERYJSKA 50 x 1,60 zł żywopłot midodajny ( żółta akacja ) sadzonki

SKU: 00029
Karagana Syberyjska, akacja żółta to dość wysoki i bardzo szybko rosnący krzew dorastający nawet do 7 m wysokości o sztywnych, wyprostowanych gałęziach i gładkiej, zielono – szarej korze. Liście są parzystopierzaste, jasnozielone, złożone z 4 – 12 całobrzegich, eliptycznych, zaokrąglonych na szczycie i zakończonych wyrostkiem listków. Największą ozdobą tej rośliny są motylkowate, żółte i miododajne kwiaty pojawiające się na krzewie na przełomie maja i czerwca. Mają od 1,5 do 2 cm długości. Roślina wyjątkowo łatwa w uprawie, nie ma specjalnych wymagań glebowych, jest całkowicie mrozoodporna. Można ją posadzić nawet na glebach suchych, wapiennych , piaszczystych, jałowych, czy kamienistych. Idealna na żywopłot, ładnie prezentuje się również pojedynczo. Dobrze znosi strzyżenie i formowanie
Cena: 80,00 zł

 PROMOCYJNA PRZEDSPRZEDAŻ - REALIZACJA JESIEŃ 2023 r.

 Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.

Karagana syberyjska  - Caragana arborescens  ( akacja żółta )

Komplet 50 szt -80 zł

1,60 zł - sadzonka 30-60 cm

 

 

 

  Karagana Syberyjska -  to dość wysoki i bardzo szybko rosnący krzew dorastający nawet do 7 m wysokości o sztywnych, wyprostowanych gałęziach i gładkiej, zielono – szarej korze.Liście są parzystopierzaste, jasnozielone, złożone z 4 – 12 całobrzegich, eliptycznych, zaokrąglonych na szczycie i zakończonych wyrostkiem listków. 

Największą ozdobą tej rośliny są motylkowate, żółte i miododajne kwiaty pojawiające się na krzewie na przełomie maja i czerwca mają od 1,5 do 2 cm długości. 
Roślina wyjątkowo łatwa w uprawie, nie ma specjalnych wymagań glebowych, jest całkowicie mrozoodporna. Można ją posadzić nawet na glebach suchych, wapiennych , piaszczystych, jałowych, czy kamienistych.

Idealna na żywopłot, ładnie prezentuje się również pojedynczo. Dobrze znosi strzyżenie i formowanie. sadzenie od 3 szt na mb jednorzędowo do 3/3 6 szt  na mb. dwurzędowo naprzemienie.

 

 Ponad 6000 pozytywnych komentarzy na naszym drugim koncie szkółki i wieloletnie doświadczenie w bezpiecznej wysyłce roślin.

 

 

 karagana sadzonki


Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top