Glediczja igliczja trójcierniowa miododajna sadzonki 10 x 2,70 zł

SKU:
Glediczja trójcierniowa igliczja sadzonki to ciekawe malownicze drzewo o pędach i korze pokrytej licznymi trójdzielnymi cierniami o długości nawet 15- 17 cm. W uprawie nie jest wymagająca dobrze znosi niskie temperatury, nawet mrozy lubi suche piaszczyste i wapienne podłoża, najlepiej sadzić na stanowiskach nasłonecznionych. Jesienią liście dekoracyjnie przebarwiają się na żółto i pomarańczowo. Dodatkowo egzotyczną ozdobą tego drzewa są ozdobne spiralnie skręcone strąki o długości dochodzącej do 40 cm. Roślina miododajna kwitnie w drugiej połowie czerwca ( wypełnienie "dziury pożytkowej" - kwitnie po akacjach a przed lipami ). Duża wydajność miodowa 20-25kg/ha.

Cena: 27,00 zł

 Promocyjna przedsprzedaż realizacja po 10 października 2021 r.

 

Glediczja Trójcierniowa

Komplet 10 szt - 27 zł

2,70 zł sadzonka 50-80 cm

Glediczja trójcierniowa to ciekawe malownicze drzewo o pędach i korze pokrytej licznymi trójdzielnymi cierniami o długości nawet 15- 17 cm.

W uprawie nie jest wymagająca dobrze znosi niskie temperatury, nawet mrozy lubi suche piaszczyste i wapienne podłoża, najlepiej sadzić na stanowiskach nasłonecznionych.

Jesienią liście dekoracyjnie przebarwiają się na żółto i pomarańczowo.

Dodatkowo egzotyczną ozdobą tego drzewa są ozdobne  spiralnie skręcone strąki o długości dochodzącej do 40 cm.

Roślina miododajna kwitnie w drugiej połowie czerwca ( wypełnienie "dziury pożytkowej" - kwitnie po akacjach a przed lipami ). Duża wydajność miodowa 20-25kg/ha.

Znalezione obrazy dla zapytania Gleditsia triacanthos

2b4112ba022872eamed.jpg

 

 

 

 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top