Dereń biały Elegantissima ( Sibirica Variegata ) białoobrzeżony sadzonki sklep

SKU: 00007
Dereń biały Elegantissima ( sibirica variegata ) białoobrzeżony białobrzegi sadzonki. Rozłożysty krzew dorastający do 2,5 - 3 m, o dekoracyjnych dwukolorowych ( pstrych ) liściach i intensywnie czerwonych pędach. Po zrzuceniu efektownych białozielonych liści pozostają jaskrawo czerwone pędy. Dla wzmocnienia efektu warto sadzić w grupach, mocny akcent kolorystyczny.
Dereń biały białobrzegi jest łatwy w uprawie, całkowicie mrozoodporny może rosnąć w słońcu jak i półcieniu. Znosi alkaliczne podłoże i okresowe zalewanie. Najlepiej krzewy udają się na glebie wilgotnej, warto je również odmładzać cięciem. Odmiana odpowiednia na formowane ( dobrze reaguje na cięcie ) i nie formowane żywopłoty - gęste sadzenie w rozstawie jednorzędowym co 0,5 m.
Cena: 6,00 zł

PROMOCYJNA PRZEDSPRZEDAŻ - REALIZACJA WIOSNA 2023 r. od pocz.marca.

Sadzonki gruntowe należe sadzić zawsze w uśpieniu roślin poza ich wzrostem - jesienią: październik - grudzień lub wiosną: marzec - kwiecień.

Zachowanie tych terminów zapewnia nam najlepszą przyjmowalność roślin na nowym stanowisku.  Gwarantujemy najniższe ceny producenta w ofercie detalicznej.

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

 

Dereń Biały Elegentissima syn. Argenteomarginata

 

6 zł - sadzonka 50-80 cm

tel 889 889 606

Pakiety w obniżonej cenie inna pozycja sklepu

Rozłożysty krzew dorastający do 2,5 - 3 m, o dekoracyjnych dwukolorowych ( pstrych ) liściach i intensywnie czerwonych pędach. Po zrzuceniu efektownych białozielonych liści pozostają jaskrawo czerwone pędy. Dla wzmocnienia efektu warto sadzić w grupach, mocny akcent kolorystyczny. 

Dereń biały białobrzegi  jest łatwy w uprawie, całkowicie mrozoodporny może rosnąć w słońcu jak i półcieniu. Znosi alkaliczne podłoże i okresowe zalewanie. Najlepiej krzewy udają się na glebie wilgotnej, warto je również odmładzać cięciem.

Odmiana odpowiednia na formowane ( dobrze reaguje na cięcie ) i nie formowane żywopłoty - gęste sadzenie w rozstawie jednorzędowym  co 0,5 m.

 
 
 
 
 

Sprzedawane sadzonki 30-60 cm


Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top