Dereń biały Elegantissima ( Sibirica Variegata ) białoobrzeżony sadzonki sklep

SKU: 00007
Dereń biały Elegantissima ( sibirica variegata ) białoobrzeżony białobrzegi sadzonki. Rozłożysty krzew dorastający do 2,5 - 3 m, o dekoracyjnych dwukolorowych ( pstrych ) liściach i intensywnie czerwonych pędach. Po zrzuceniu efektownych białozielonych liści pozostają jaskrawo czerwone pędy. Dla wzmocnienia efektu warto sadzić w grupach, mocny akcent kolorystyczny.
Dereń biały białobrzegi jest łatwy w uprawie, całkowicie mrozoodporny może rosnąć w słońcu jak i półcieniu. Znosi alkaliczne podłoże i okresowe zalewanie. Najlepiej krzewy udają się na glebie wilgotnej, warto je również odmładzać cięciem. Odmiana odpowiednia na formowane ( dobrze reaguje na cięcie ) i nie formowane żywopłoty - gęste sadzenie w rozstawie jednorzędowym co 0,5 m.
Cena: 3,50 zł

 

Dereń Biały Elegentissima syn. Argenteomarginata

 

3,50 zł - sadzonka

tel 889 889 606

Pakiety w obniżonej cenie inna pozycja sklepu

Rozłożysty krzew dorastający do 2,5 - 3 m, o dekoracyjnych dwukolorowych ( pstrych ) liściach i intensywnie czerwonych pędach. Po zrzuceniu efektownych białozielonych liści pozostają jaskrawo czerwone pędy. Dla wzmocnienia efektu warto sadzić w grupach, mocny akcent kolorystyczny. 

Dereń biały białobrzegi  jest łatwy w uprawie, całkowicie mrozoodporny może rosnąć w słońcu jak i półcieniu. Znosi alkaliczne podłoże i okresowe zalewanie. Najlepiej krzewy udają się na glebie wilgotnej, warto je również odmładzać cięciem.

Odmiana odpowiednia na formowane ( dobrze reaguje na cięcie ) i nie formowane żywopłoty - gęste sadzenie w rozstawie jednorzędowym  co 0,5 m.

 
 
 
 
 

Sprzedawane sadzonki 30-60 cm


Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top