Dereń biały Elegantissima Sibirica Variegata 25 x 3 zł

SKU: 00007
Dereń biały Elegantissima ( sibirica variegata ) białoobrzeżony białobrzegi sadzonki. Rozłożysty krzew dorastający do 2,5 - 3 m, o dekoracyjnych dwukolorowych ( pstrych ) liściach i intensywnie czerwonych pędach. Po zrzuceniu efektownych białozielonych liści pozostają jaskrawo czerwone pędy. Dla wzmocnienia efektu warto sadzić w grupach, mocny akcent kolorystyczny.
Dereń biały białobrzegi jest łatwy w uprawie, całkowicie mrozoodporny może rosnąć w słońcu jak i półcieniu. Znosi alkaliczne podłoże i okresowe zalewanie. Najlepiej krzewy udają się na glebie wilgotnej, warto je również odmładzać cięciem. Odmiana odpowiednia na formowane ( dobrze reaguje na cięcie ) i nie formowane żywopłoty - gęste sadzenie w rozstawie jednorzędowym co 0,5 m.
Cena: 75,00 zł

 

Sadzonki gruntowe należy sadzić zawsze w uśpieniu roślin poza ich wzrostem - jesienią: październik - grudzień lub wiosną: marzec - kwiecień.

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.

Dereń Biały Elegentissima syn. Argenteomarginata

 komplety 25 szt  - 75 zł 

3 zł dorodna sadzonka 40-75 cm

Rozłożysty krzew dorastający do 2,5 - 3 m, o dekoracyjnych dwukolorowych ( pstrych ) liściach i intensywnie czerwonych pędach. Po zrzuceniu efektownych białozielonych liści pozostają jaskrawo czerwone pędy. Dla wzmocnienia efektu warto sadzić w grupach, mocny akcent kolorystyczny. 

Dereń biały białobrzegi  jest łatwy w uprawie, całkowicie mrozoodporny może rosnąć w słońcu jak i półcieniu. Znosi alkaliczne podłoże i okresowe zalewanie. Najlepiej krzewy udają się na glebie wilgotnej, warto je również odmładzać cięciem.

Odmiana odpowiednia na formowane ( dobrze reaguje na cięcie ) i nie formowane żywopłoty - gęste sadzenie w rozstawie jednorzędowym  co 0,5 m.

 
 
 
 
 Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top