Berberys thunberga zielony DUŻE sadzonki 10 x 2 zł

SKU: 00032
Berberys thunberga zielony berberis thunbergii żywopłotowy sadzonki to krzew do 2 m wys., szybko rosnący. Zielone liście jesienią przyjmują kolory: żółty, pomarańczowy i czerwony. Po żółtych kwiatach pojawiają się czerwone owoce, pozostające na krzewie również zimą. Gatunek ten jest mrozoodporny i znosi suszę udaje się na każdej glebie chociaż preferuje gleby lekkie, przepuszczalne delikatnie kwaśne. Preferuje stanowiska słoneczne. Idealnie nadaje się na żywopłoty, bardzo dobrze reaguje na cięcie - sadzenie od 3 do 6 szt na mb. Dzięki licznym ciernią jest skutecznym żywopłotem obronnym.
Cena: 20,00 zł

Sadzonki gruntowe należy sadzić zawsze w uśpieniu roślin poza ich wzrostem - jesienią: październik - grudzień lub wiosną: marzec - kwiecień.

Sprzedawane rośliny z upraw polowych są zahartowane, mało wymagające i cechują się łątwą przyjmowalnością na nowy stanowisku.

Gwarantujemy najniższe ceny producenta nawet w ofercie detalicznej.

 

Berberys Thunberga (Berberis thunbergii)

Komplet 10 szt - 20 zł

2 zł sadzonka 2 letnia extra 40-70cm

 

Berberys to krzew do 2 m wys., szybko rosnący. Zielone liście jesienią przyjmują kolory: żółty, pomarańczowy i czerwony. Po żółtych kwiatach pojawiają się czerwone owoce, pozostające na krzewie również zimą. Gatunek ten jest mrozoodporny i znosi suszę udaje się na każdej glebie chociaż preferuje gleby lekkie, przepuszczalne delikarnia kwaśne. Preferuje stanowiska słoneczne. Idealnie nadaje się na żywopłoty, bardzo dobrze reaguje na cięcie -  sadzenie od 4 jednorzędowo do 6 szt na mb 3/3. Dzięki licznym ciernią jest skutecznym żywopłotem obronnym.

 

berberys zielony sadzonki

Sadzonki wys. 40-70 cm  na zdjęciu wiązka 25 szt  

przycinane do wysyłki karton 80 cm

Posiadamy w ofercie

Akacja, Ałycza, Antypka, Aronia, Dzika róża Canina, Róża pomarszczona, Głóg, Dereń jadalny, Dąb czerwony, Rokitnik, Klon Ginalla, Pigwowiec, Wiąz szyp. Kosodrzewina, Sosna czarna, Świerk serbski, Świerk srebrny, Lilak pospolity, Tawuła w odm., Pęcherznica w odm, Tamaryszek, Forsycja, Krzewuszka, Jaśminowiec, Pięciornik, Berberys czerwony.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Top